Comments

You are here:American Cars»Cars' Index»Cadillac»De Ville»1969»1969 Cadillac De Ville
Tuesday, 26 May 2015 10:03

1969 Cadillac De Ville

Car Biography

 

    Do sprzedania Cadillac De Ville Coupe z 1969 roku.

    Samochód od 2 lat w prowadzonej renowacji. Samochód został rozebrany na części. Karoseria została wypiaskowana i uzupełniono ubytki w profesjonalny sposób oraz złożona (widać na zdjęciach). Obecnie dodatkowo wklejono szyby (przednią i tylną). Silnik został poddany profesjonalnemu remontowi u specjalisty od samochodów amerykańskich.

    Samochód kompletny – brakuje jedynie zderzaków (przód oraz tył) oraz ramek świateł przednich, lusterka kierowcy i znaczka na masce. Elementy te zostały skradzione przez firmę Galvano z Warszawy, która miała zająć się odbudową chromów. Obecnie sprawa została zgłoszona na policję i czekam na jej rozstrzygnięcie, lecz znając nasz system prawny nieprędko to nastąpi, dlatego też sprzedaję bez tych części.

     Samochód posiada bogatą dokumentację napraw w US, oraz innych dokumentów dotyczących tego pojazdu (wraz z listem, w którym firma Cadillac dziękuje za zakup pojazdu) zatem jest świetną podstawą na projekt do odbudowy.

     Niestety ze względu na brak funduszy muszę sprzedać Caddiego. Do samochodu dołączam manual Cadillaca do tego modelu pomocny we wszystkich naprawach serwisowych tego pojazdu.

    W razie potrzeby mogę dosłać zdjęcia z renowacji przedstawiające cały proces odbudowy. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    Cena 17,000 złotych

  • deville6901
  • deville6902
  • deville6903
  • deville6904
  • deville6905
  • deville6906

Simple Image Gallery Extended

1 comment

  • Comment Link Andrew Tuesday, 26 May 2015 10:42 posted by Andrew

    Big car for sale!

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

Interesting Websites